Dziennikarz, konferansjer, lektor. Od 2000 roku związany z Grupą RMF, od 2004 roku na co dzień na antenie radia RMF Classic. Z radiowym mikrofonem był m.in. w Paryżu, Londynie, Wiedniu, Salzburgu, Berlinie, Sztokholmie i Oslo. Autor wielu radiowych programów, m.in. o musicalowych teatrach londyńskiego West Endu i szekspirowskim teatrze The Globe, o paryskiej Opera Bastille i Złotej Sali wiedeńskiego Musikverein. Prowadził radiowy cykl “Rockharmonia” (prezentacje nagrań na styku muzyki klasycznej i rocka), jest autorem magazynu o sztuce użytkowej “Classic Design”.

W dorobku zawodowym ma wiele cennych wywiadów, m.in. z Davidem Lynchem, Johnem Malkovichem, Danielem Libeskindem, aktorami Ingmara Bergmana. Publikował w kilku branżowych periodykach, takich jak Ruch Muzyczny, KINO, Didaskalia i Zwierciadło. Jest autorem książki dla dzieci „Melomaluchy. Opowieści o muzyce”.

Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?


Skorzystaj z formularza do kontaktu

    Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Silesia of love